Share on telegram
Share on google
Share on whatsapp
Share on email

آیا استفاده از مکمل های روغن ضرری برای موتور ندارد؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، مکمل‌های روغن از اکسیده شدن و غلیظ شدن روغن موتور، حتی در توقف و حرکت‌های بسیار شدید که باعث افزایش درجه حرارت در شرایط حرکت می‌شوند جلوگیری می‌کند.

اما تمام روغن موتور‌های امروزی، Additive‌های مورد نیاز موتور را دارا هستند. به این معنی که نیازی به مکمل‌های روغن نیست. برخی از سازندگان خودرو نیز در راهنما خودرو به وضوح اعلام کرده اند “اضافه کردن هر گونه مواد افزودنی در روغن لازم نیست”.
این مواد بیشتر برای موتور های دهه های 70 و 60 میلادی استفاده می‌شود. سازندگان امروزی استفاده از این مکمل هارا پیشنهاد نمی‌کنند زیرا باعث به هم زدن فرمول روغن و آسیب به مبدل کاتالیست می‌شوند.

 

درباره ما

شرکت بین المللی پترو انرژی ارگ در سال 1396 به بهره برداری رسید تا در زمینه تولید روغن های پایه و روغن موتور فعالیت نماید.از آنجا که کیفیت مطلوب و جلب رضایت مشتری برای شرکت پترو انرژی ارگ در اولویت قراردارد در این مجموعه با بهره بردن از بهترین متخصصان و کارشناسان داخلی نهایت تلاش خود را انجام داد تا با بهره گیری از دانش روز و استاندارد های رایج در دنیا با کادر مدیریتی مجرب، محصولی مدرن با بهترین کیفیت موجود در کشور را به بازار عرضه نماید.

پست های اخیر

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید