Share on telegram
Share on google
Share on whatsapp
Share on email

دو خط جدید تولید روغن و الکل در دل کویر

"نل" با "نیک نامان" به ارگ جدید رسید

دومین خط تولید روغن موتور Nell به زودی در منطقه اقتصادی ارگ جدید در شهرستان بم استان کرمان افتتاح و راه اندازی خواهد شد. گروه توسعه و سرمایه گذاری ارگ آسیا آریایی در نظر دارد در رویکردی جدید برحسب شرایط ایجاد شده در منطقه ویژه

اقتصادی ارگ جدید دومین خط تولید روغن موتور Nell محصول شرکت بین المللی پتروانرژی ارگ را به این منطقه منتقل و در فاز جدید گسترش تولید، این خط جدید بسته بندی را در ارگ جدید بم راه اندازی نماید.

شرکت بین المللی پتروانرژی ارگ به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه توسعه و سرمایه گذاری ارگ آسیا آریایی از دو سال گذشته با افتتاح کارخانه و پالایشگاه در شهرستان میبد استان یزد رسما وارد عرصه تولید یکی از مرغوب ترین روغن موتورهای داخل کشور با برند Nell شد. در این مدت کوتاه تلاش طاقت فرسایی برای تولید محصولی با کیفیت هم سو با استاندارهای جهانی برای برآورده کردن انتظارات مشتریان خود انجام شد و حالا دو سال بعد از استارت تولید روغن موتور Nell در کارخانه ، گروه توسعه و سرمایه گذاری ارگ آسیا آریایی قصد دارد برحسب شرایط به وجود آمده در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید دومین خط تولید و بسته بندی این محصول را در شهرستان بم راه اندازی و به بهره برداری برساند. محصول کارخانه بین المللی پتروانرژی ارگ با برند تجاری Nell در گریدهای مختلف برای خودروهای سبک و سنگین تولید و بسته بندی می شود. در راه تولید Nell با بهره گیری از کادرفنی مجرب محصولات منطبق با آخرین استاندارد های ملی و بین المللی تهیه، تلاش برای بهبود هرچه بیشتر سطح کیفی محصولات و حفظ رضایت مندی مشتریان ادامه دارد. راه اندازی دومین خط تولید و بسته بندی این محصول در منطقه ویژه اقتصادی می تواند گامی بلند برای عرضه بیشتر روغن موتور Nell به بازارهای داخلی همین طور بین المللی باشد ضمن این که با ورود به منطقه ویژه اقتصادی فرصت اشتغال زایی مناسبی برای جوانان شهرستان بم و استان کرمان ایجاد می شود.

این تنها خبر خوش گروه توسعه و سرمایه گذاری ارگ آسیا آریایی برای مردم بم نیست چون این گروه قصد دارد علاوه بر راه اندازی خط تولید روغن موتور Nell، فعالیت شرکت فرآوردهای های الکلی و طبی نیک نامان ارگ را نیز در این منطقه استارت بزند. نیک نامان ارگ در حوزه تولید محصولات الکی و طبی با برند مشخص “N.R” به زودی خط تولید الکل اتانول 70% و 90% را در ارگ جدید بم راه اندازی خواهد کرد تا در روزهایی که کشورعزیزمان ایران همچنان درگیرمبارزه با ویروس مهلک و منحوس Covid-19) کروناویروس) است در زمره شرکت های تولید الکل و مواد ضدعفونی کننده قرار بگیرد. راه اندازی این خط تولید در منطقه ویژه اقتصادی نه تنها در تامین مایحتاج اولیه برای مبارزه با کروناویروس استان کرمان را بی نیاز خواهد کرد بلکه در کنار اشتغال زایی بیشتر این فرصت را نیز خواهد داشت تا در بحث صادرات محصولات تولیدی با برند اختصاصی “N.R” به کشورهای اطراف در سال جهش تولید گامی بلند برای سربلندی ایران بردارد. شرکت فرآورده های طبی، الکلی نیک نامان ارگ جدیدترین مجموعه در گروه توسعه و سرمایه گذاری ارگ آسیا آریایی محسوب می شود که علاوه برشهر یزد، در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم با رویکردی متفاوت فعالیت خود را آغاز خواهد کرد تا به این ترتیب دومین گام در اشتغال زایی همین طور در تامین مایحتاج الکلی و طبی برای استان های جنوبی به خصوص کرمان برداشته شود.

گروه توسعه و سرمایه گذاری ارگ آسیا آریایی با در اختیار داشتن شرکت های بین المللی پتروانرژی ارگ (تولید روانکار)، آریاپالایش ارگ (هیدروکربن سبک و سنگین)، پارسا تدبیر ارگ (نماینده برتر بیمه آسیا)، هفت واد خودرو، صنایع فولاد ارگ آریا همین طور نیک نامان ارگ (طبی ،الکلی) این افتخار را دارد در سال 1399 که سال جهش تولید نام گذاری شده است با تمام مشکلات و محدودیت های موجود تلاش خود برای جهش تولید و ایجاد تغییرات محسوس در زندگی مردم به وجود آورد. راه اندازی خط تولید روغن موتور Nell همین طور تولید الکل و محصولات ضدعفونی کننده در شرکت فرآورده های الکلی، طبی نیک نامان با برند اختصاصی “N.R”در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم در استان کرمان گامی بلند در راه رسیدن به این اهداف محسوب می شود.

درباره ما

شرکت بین المللی پترو انرژی ارگ در سال 1396 به بهره برداری رسید تا در زمینه تولید روغن های پایه و روغن موتور فعالیت نماید.از آنجا که کیفیت مطلوب و جلب رضایت مشتری برای شرکت پترو انرژی ارگ در اولویت قراردارد در این مجموعه با بهره بردن از بهترین متخصصان و کارشناسان داخلی نهایت تلاش خود را انجام داد تا با بهره گیری از دانش روز و استاندارد های رایج در دنیا با کادر مدیریتی مجرب، محصولی مدرن با بهترین کیفیت موجود در کشور را به بازار عرضه نماید.

پست های اخیر

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید